WŁOSKIE OŚWIETLENIE DLA ARCHITEKTURY ZEWNĘTRZNEJ

Oświetlenie zewnętrzne, które integruje się z architekturą i nadaje przestrzeni przyjazny charakter. Obiekty zyskują dodatkowy wymiar i nowy kształt. Budują zachwyt, tworzą atmosferę relaksu. Wszystko to jest możliwe dzięki doskonałej technice.

Design, czyste i proste linie.

Kształty (czasami 3D) zintegrowane z architekturą, oświetlenie ścian typu wall washer lub produkty emitujące światło kierunkowe, są w stanie dostosować się do wszelkich wymagań projektowych.

Ponadprzeciętna szczelność w standardzie.

Oprawy zewnętrzne [LND] charakteryzują się wskaźnikiem ochrony - IP65 / 67, dzięki czemu są odporne na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia spowodowane złymi warunkami pogodowymi. Dodatkowo oferują niezwykle wysoką jakość światła uzyskaną dzięki zaawansowanej technologii.

Inteligentne oświetlenie

Wysoki CRI (colour rendering index / współczynnik oddawania barw) zapewnia doskonałą wydajność świetlną, w idealnej symbiozie z naturalnym światłem. Oprawy oferują bardzo obszerną gamę optyki do dowolnego zastosowania i typu instalacji. Szerokie, rozproszone i punktowe wiązki światła lub asymetryczna optyka jak również pełna gama słupów naziemnych, sprawdzą się idealnie do każdego rodzaju aranżacji. Precyzyjnie oświetlenie dobrane w punkt.

Bezpieczeństwo i trwałość

Zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi normami dotyczącymi trwałości i bezpieczeństwa, oprawy [LND] są doskonałym wyborem do oświetlania obiektów zewnętrznych. Szkło hartowane o grubości min. 6 mm gwarantuje maksymalną odporność na wstrząsy i ewentualne akty wandalizmu. Niezależnie od projektu, produkty [LND] oferują ponadprzeciętną wytrzymałość i są odporne na utlenianie dzięki specjalnym procesom technologicznym opracowanym autorsko we własnych laboratoriach badawczych, działających z poszanowaniem środowiska i gwarantujących coraz dłuższą żywotność produktu. Pozwala to zminimalizować czynności konserwacyjne w okresie eksploatacji oprawy.