Lampy ścienne, kinkiety

Aktywne filtry

Lampy ścienne, kinkiety

Znajdują zastosowanie przy strefach bezpośrednich budynków, takich jak wejścia, tarasy, ganki, altany czy wjazdy do garażu. Spełniają rolę oświetlenia ogólnego, akcentującego i dekoracyjnego. Zwiększają widoczność, bezpieczeństwo, jak również wydobywają urok fasad i architektury zewnętrznej, kreując nastrój i przytulną atmosferę.

Oferta lamp ściennych i kinkietów marki Landa to szeroka gama opraw dostępnych w wielu modelach i seriach. Nowoczesny lub klasyczny design, możliwość wyboru wariantu kolorystycznego, energooszczędność i wysoki poziom komfortu świetlnego sprawiają, że oświetlenie zewnętrzne staje się nie tylko funkcjonalne, ale również efektowne. Lampy ścienne Landa charakteryzują także wyjątkową niezawodnością i odpornością na działanie czynników zewnętrznych.

Oświetlenie ścienne zewnętrzne to szeroka gama kinkietów tarasowych i lamp ściennych, które znajdą zastosowanie w strefach bezpośrednich budynków, zdobiąc oraz służąc swoją funkcjonalnością. Konstrukcja kinkietów zewnętrznych led przystosowana jest do łatwego montażu na płaskiej powierzchni ścian, słupów oraz innych pionowych instalacji. Montaż lamp zewnętrznych ściennych najlepiej zaplanować już na etapie projektowania i budowy domu – łatwiej wówczas wykonać konieczną do ich zasilenia instalację elektryczną.

Kinkiety ścienne zewnętrzne znajdują zastosowanie w strefach przy budynku, takich jak wejścia, ganki, balkony, tarasy, wjazdy i podejścia, a także altany czy pawilony ogrodowe. Cechują się wysoką funkcjonalnością, pełniąc rolę oświetlenia ogólnego, akcentującego i dekoracyjnego. Odpowiednio umieszczone oświetlenie zewnętrzne ścienne zwiększa wygodę i bezpieczeństwo użytkowania otoczenia domu, a strategicznie skierowane światło kinkietów zewnętrznych wydobywa urok fasady i okołodomowej architektury. Lampy elewacyjne led to także sposób na wykreowanie niezwykłego klimatu oraz modyfikowanie wyglądu całego budynku.

Lampy naścienne zewnętrzne i kinkiety zewnętrzne na dom marki LND to szeroki asortyment opraw dostępnych w wielu seriach i modelach. W zależności od potrzeb oferujemy kinkiety zewnętrzne regulowane i statyczne, a także kinkiety dwustronne, z różnie ukierunkowanym strumieniem światła. Do wyboru mamy różne style – kinkiety zewnętrzne nowoczesne i oprawy ścienne klasyczne, a także minimalistyczne lampy na taras, dostosowane do różnej aranżacji otoczenia domu. Udostępniamy również możliwość wyboru wariantu kolorystycznego – kinkiety zewnętrzne białe i grafitowe pozwolą doskonale wkomponować oprawy w fasadę domu.

Lampy zewnętrzne elewacyjne led marki LND to gwarancja jakości i trwałości. Oprawy lamp ściennych zewnętrznych wykonane zostały z solidnych materiałów z odpowiednim poziomem zabezpieczeń przed działaniem warunków atmosferycznych – kinkiety zewnętrzne IP65 są odporne zarówno na wysoką wilgotność, jak i zmienną temperaturę. Odpowiednio dobrane komponenty dają wysoki poziom komfortu świetlnego. Kinkiety tarasowe LND sprawią, że oświetlenie będzie nie tylko funkcjonalne, lecz również efektowne.

Nowości